Wat doet Sconfinato?

Het doel van de studievereniging Sconfinato is meer betrokkenheid creëren bij de logistieke studenten. Dit op persoonlijk gebied maar vooral met de betrekking tot de opleidingen. Doormiddel van het organiseren van activiteiten die variërend in kennis- en gezelligheidstaken willen wij de studenten meer te betrekken. Daarnaast probeert Sconfinato een beeld te schetsen van het werkveld waar de studenten later in komen te werken.

Door als student deel te nemen aan de activiteiten leer je andere studenten (ook uit andere studiejaren) en de docenten beter kennen. De activiteiten zijn altijd een goede mogelijkheid om je netwerk uit te breiden. De volgende formele en informele activiteiten worden georganiseerd:

  • Borrels
  • Kerstgala
  • Lezingen
  • Het voetbaltoernooi
  • Excursies
  • En andere leuke activiteiten

Daarnaast neemt Sconfinato de organisatie van de startweek op zich.