Vacature Junior projectleider (0,4 FTE)

Junior Projectleider (Student-assistent) Learners Community Port

Rotterdam is een wereldstad met een wereldhaven. Dagelijks varen schepen in en uit en rijden trucks af en aan om goederen van A naar B te brengen. De Rotterdamse haven vormt dan ook een belangrijke inkomstenbron voor Rotterdam, Europa en de wereld. Zo biedt de haven direct en indirect, werkgelegenheid aan duizenden mensen. De Hogeschool Rotterdam hecht om die rede veel waarde aan de Rotterdamse haven en wil graag de haven betrekken in het onderwijs middels het RDM Centre of Expertise (RDM CoE).

Het RDM CoE is een initiatief van Hogeschool Rotterdam, dat in samenwerking met het Havenbedrijf Rotterdam en partners uit het bedrijfsleven vormgegeven wordt op RDM Rotterdam, midden in de Rotterdamse haven. Hier werken onderwijsinstituten, kenniscentra en het bedrijfsleven aan beter (techniek-) onderwijs, nieuwe kennis en duurzame oplossingen voor de stad en haven Rotterdam.

In de Learners Community Port, een onderdeel van het RDM CoE, wordt de samenwerking tussen onderwijs en het havenbedrijfsleven dan ook heel goed zichtbaar. Samen onderzoeken zij de mogelijkheid om meer studenten (beter) op te leiden voor een job in de haven van de toekomst. De Learners Community Port heeft als doel studenten, uit het eerste en tweede leerjaar, kennis te laten maken met de Rotterdamse haven en de Rotterdamse haven met onze studenten. Studeer je nu economie of scheepsbouw, de haven van de toekomst heeft werknemers met diverse achtergronden nodig. Om ons doel te kunnen realiseren worden er diverse projecten en activiteiten opgezet. Hiervoor hebben wij jou nodig!

De functie

Gezocht: junior projectleider (student-assistent) per 1 februari 2016 (0,4 FTE)

De junior projectleider ondersteunt de programmamanager bij de uitvoer van diverse projecten.

 

De kernactiviteiten binnen de functie zijn:

 • ondersteunen van de lopende projecten;
 • administratieve werkzaamheden;
 • onderhouden contactenlijst;
 • communicatie naar verschillende partijen (studenten, bedrijven, docenten);
 • leveren van content voor de website en nieuwsbrief;
 • organiseren van excursies, gastcolleges, bijeenkomsten en evenementen;
 • contact onderhouden met instituten binnen de Hogeschool Rotterdam;
 • en deelnemen aan beurzen en bijeenkomsten.

 

Het profiel
De student-assistent is een derdejaars hbo student en beschikt over:

 • affiniteit met de haven;
 • goede communicatieve vaardigheden;
 • goede contactuele eigenschappen;
 • professionele en flexibele werkhouding;
 • kennis van het Hoger Beroepsonderwijs;
 • goede kennis van MS office (excel, word, powerpoint);
 • inzetbaarheid van 16 uur per week;
 • flexibele werkhouding;
 • onderzoekende en nauwkeurige werkhouding met oog voor detail;
 • en goede communicatieve eigenschappen.

 

Voor meer informatie over het Centre of Expertise en Learners Community Port ga naar:

 

Heb je interesse? Mail dan je CV en motivatie naar learnerscommunityport@hr.nl